Voor meer informatie over Contract Research of vragen over een specifiek onderwerp kunt u terecht bij onze projectleiders.

Egbert Schepel

nematologie

+31 6 5198 2680

e.schepel@hlbbv.nl

Margriet Boerma

 resistentieonderzoek nematoden en wratziekte

+31 6 1524 8379

m.boerma@hlbbv.nl

Winda Veldman

fytopathologie, entomologie, onkruidbeheersing en nutriëntenonderzoek

+31 6 2906 9836

w.veldman@hlbbv.nl

Ineke van Holst

fytopathologie, baselinestudie, PCR-technieken

+31 6 1188 1315

i.vanholst@hlbbv.nl

Tjarda Everaarts

entomologie, nematologie

+31 6 5517 6348

t.everaarts@hlbbv.nl

Rozemarijn de Vries

 fytopathologie

+31 6 3164 1663

r.devries@hlbbv.nl

Anja Kombrink

nematologie, bodemgezondheid

+31 6 1549 6140

a.kombrink@hlbbv.nl

Corine Pinkert

nematologie, resistentieonderzoek nematoden

+31 6 2528 5233

c.pinkert@hlbbv.nl